czwartek, 8 grudnia 2011

Podsumowanie Akcji Biało-czerwonej!

Lepiej późno niż wcale...

niemal miesiąc po zakończeniu wreszcie zasiadam by podsumować to co się działo przez kilkanaście dni. Dziękuję wszystkim za udział w akcji, za nadsyłanie pomysłów i przepisów!

Wydaje się, że tematyka dość trudna, a tu okazuje się, że domowy twarożek z marynowaną papryką pięknie i patriotycznie wygląda!

U nas Dzień Niepodległości wyglądał tak: czekaliśmy na przyjaciół, a niestety niemal pod oknami - no przesadzam, że pod oknami, ale na końcu ulicy tłukli się policjanci z chłopakami z jednego marszu, z chłopakami z drugiego marszu, w dowolnych konfiguracjach - w każdym razie tłukli się tak, że do nas do domu z żadnej strony nie dało się dojechać. W oczekiwaniu na przyjaciół, którzy utknęli między starciem policjantów z uczestnikami jednego marszu, a z drugiej strony z uczestnikami drugiego marszu, oglądaliśmy relację w tv, na żywo i jakoś nie mogliśmy uwierzyć, że to naprawdę, że tuż obok tak się tłuką nie wiadomo po co, dlaczego...

Nie warto bylo się zastanawiać, czemu się tłukli, więc całe zdarzenie razem z bijatyką, zniszczonym kawalkiem miasta, dniem niepodległości, a także moją akcją - z niesmakiem to wszystko wypchnęłam z pamięci. Teraz na spokojnie powracam z podsumowaniem:

To było gotowe podsumowanie nadesłane przez Durszlaka, ale warto wspomnieć również o propozycjach nadesłanych przez "niedurszlakowe" dziewczyny,

zajrzyjcie:

Naszapolana:
http://naszapolana.blogspot.com/2011/11/akcja-biao-czerwona.html
http://naszapolana.blogspot.com/2011/11/akcja-biao-czerwona-klasycznie-czyli.html

Dag:
http://rozterkimlodejmatki.blogspot.com/2011/11/akcja-biao-czerwona.html

4 komentarze:

 1. Zainspirowałaś mnie tą akcją bardzo i zrobiłam biało - czerwoną imprezę 11 listopada. Przyjaciele dotarli (takie są plusy mieszkania w Krakowie).

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za akcję - była inspirująca :)

  OdpowiedzUsuń
 3. @ Jadwiga - do mnie też dotarli, ale z opóźnieniem! :) plusów mieszkania w Krakowie jest na pewno całe mnóstwo! Mam tam rodzinę i uwielbiam krakowskie klimaty - póki co ... Warszawa :)

  @ Zemifroczka - cieszę się!

  @ Gutek - dzięki za udział!

  Liczę na Was za rok!

  OdpowiedzUsuń

Podziel się opinią!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...