O mnie

Witaj!

Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga. 

Założyłam go prawie dwa lata temu, jako niepracująca zawodowo mama, która skupiała cały swój czas i energię na dzieciach. Byłam trochę sfrustrowana brakiem perspektyw, brakiem jakiejś własnej inicjatywy, jakiegoś zakątka, gdzie mogłabym spożywać swoj kreatywny potencjał.

Blog okazał się wybawieniem, moim miejscem na realizowanie pasji - gotowania!
Często ludzie uśmiechają się z pobłażaniem, gdy słyszą, że czyjąś pasją jest gotowanie... Mylą się. Gotowanie to nie tylko stanie przy garach. To szukanie inspiracji, nauka języków, odkrywanie korzeni wielu potraw, nauka o regionach i kulturach calego świata.

Jednak mój blog to nie tylko gotowanie. To takie miejsce, gdzie wpisuję rozmaite ważne słowa. O moim domu, dzieciach, o dylematach współczesnych kobiet, o szukaniu i znalezieniu pracy. Zawsze staram się zachować spory dystans do siebie i rzeczywistości i wplatać jak najwięcej humoru! Bo nie ma lepszego sposobu na zmęczenie i frustracje - niż obracanie problemów w żart. Mam nadzieję, że zatrzymasz się u mnie na dłużej, poczytasz, uśmiechniesz się, ugotujesz, spróbujesz i ... wrócisz po więcej!

Główni bohaterownie mojego bloga to ja, moja córeczka Melania (3,5), mój synek Wojtuś (2) i mąż Kacper, a także pies, golden retriever Molo. Mieszkamy w Warszawie, jesteśmy szczęśliwą rodziną, ale z problemami i przygodami, jak każda inna. W nasze zwyczajne, przeciętne życie wkrada się sporo humoru, chaosu i brak panowania nad sytuacją, a ja staram się to wszystko spamiętać i opisać.

Od pierwszego wpisu wiele się zmieniło, w styczniu tego roku wystartowałam z regularną pracą na pełen etat, więc, każdy to zrozumie, dylematów jest coraz więcej, a "nieogarnianie" większości sytuacji życiowych - coraz częstsze!
Znajdziesz tu coś dla siebie, jeśli:

nie lubisz aptekarskiej dokładności w przepisach
wiesz, co to traktowanie spraw z przymrużeniem oka i nie podchodzisz do wszystkiego serio
wierzysz, że każdy ma coś ciekawego do napisania i że to może być dobre, śmieszne i mądre!

Pozdrawiam serdecznie! 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...